Květen 2010

Že by byl blog juici-sims opět v provozu?

25. května 2010 v 17:41 | T€[F] |  Teresy psaní.

juici-sims.blog.cz
Asi ano. 

Teprve po této "tragedii" sem si uvědomila, jak moc mi blog juici-sims chyběl. 
Před tím jsem ho brala jako samozřejmost,ale po tom, co byl zablokovaný jsem si to uvědomila. Docela mě to našvalo..  Snad bych mohla zvýšit i mojí aktivitu, která poslední dobou není zrovna dvakrát slavná.. 

Ještě se ozvu, když už mám tu příležitost.. 
Pa T€[F]
Video by Mejssi

16. května 2010 v 16:20 | Mejssi |  Videa3
Holka z The sims 3 Zpěvačka,herečka Melissa Yenhg natočila  klip s písní od Shakyri "Sen".
Vše se jí bude zdát a až na konci se probudí...
Zde si můžete prohlídnout Video↓

Maaya - Plánuju nový komix

16. května 2010 v 13:10 | Maaya |  Maaya - Deníček
(fotky si nevsimejte lepsi sem nenasla xD)
Ahoj! :)
tak sem se rozhodla ze asi udelam dalsi komix ;) nebavi me totiz pracovat jenom na jednom xD ale oba pribehy si budou podobny mozna ze i se sebou budou souviset (jakoze treba hlavni hrdinky budou kamosky) jeste nevim :) kazdopadne uz mam nafocenej prvni dil, ted jenom premejslim jestli mam ten druhej komix delat nebo ne xD ale asi jo :) aspon to tu bude zase zivejsi ne? taky sem zacala dodelavat ty rubriku TS2,3 ale nemuzu najit vhodnej popis hry apartment life xD no uvidim,,., taky hledam spinavy downy xD kdybyste nekdo vedel o treba hnusny pohovce, spinavym zachode nebo tak tak pls odkaaz xD dekuju :)
tak ja se zase loucim pa ;)


The sims 2: Volný čas - info

16. května 2010 v 9:20 | Maaya |  TS2 - Volný čas
Sedmý datadisk by stejně tak dobře jako s názvem Volný čas mohl klidně exhibovat pod titulkem Koníčky. Protože čím budou simáci trávit chvilku volného času, která jim po náročném dni zbyla? Uklízet, luxovat ani umývat nádobí nejspíš nebudou. Na každém simákovi bude, aby objevil tu pravou, jeho vyvolenou aktivitu, která jej bude bavit a pro kterou se často až nezdravě nadchne. To však nemusí nutně znamenat, že si nemůže najít hobby jiné nebo že ho k nějaké aktivitě cíleně nemůžete vést. Každý může mít paralelně vedle sebe hned několik zájmů.

The sims 2: Univerzita - info

15. května 2010 v 19:28 | Maaya |  TS2 - Univerzita
Vaši Simíci jdou na univerzitu!
Z vašich Simíků jsou nyní mladí dospěláci, kteří odcházejí z domova, aby si užívali svůj vysokoškolský život. Proveďte je životem na kolejích a ve škole až k jejich promoci. Svou nově získanou svobodu Simíci využijí k akcím s přáteli, ke vstupu do bratrstva studentů či do spolků studentek a budou pořádně řádit. Vaši Simíci prozkoumají úplně všechny vysokoškolské aktivity - budou chodit do hospod, kaváren, tělocvičen a spousty dalších. Pomozte jim naplnit jejich životní cíle a získáte tak spoustu odměn a výhod, které roky na univerzitě nabízí.

The sims 2: Ve světě podnikání - info

15. května 2010 v 19:21 | Maaya |  TS2 - Ve světě Podnikání
Teď se vaši Simíci mohou pustit do vlastního podnikání. Mohou provozovat vlastní boutique, salón krásy, květinářství, obchod s elektronikou, řetězec restaurací a spoustu dalších druhů podnikání. Když vaše firma roste, najměte si zaměstnance a ti mohou začít třeba vyrábět hračky. Ale dávejte si pozor na líné zaměstnance a buďte připraveni na to, že je možná vyhodíte. Rozvíjejte talent svých Simíků a udělejte z dělníka mistra. Váš podnik ho potřebuje. Stvoříte za pomoci vašich zaměstnanců prosperující obchodní království anebo se z vás stane výstřední podnikatel, který se bude snažit vymýšlet něco velkého?

Luxusní plavky TS3

15. května 2010 v 17:30 | T€[F] |  TS3 ženy oblečení
Zdroj : annamariasims2.com/sims3Pro tebe: